Kalite Politikamız...

"Geçmişten Geleceğe, Hayat boyu Güven ve Anlayışla Her Zaman Yanınızdayız"

Misyonumuz

Sürekli gelişen, teknolojiye ayak uyduran, disiplinli ve düzenli çalışma anlayışı ile SİVAS HAYAT SİGORTA olarak dinamikliğimizin sürekliliğini sağlamak için sektördeki evrensel gelişim ve değişimleri takip etmek ve müşterilerimizi bu konuda bilinçlendirmektir. Müşterilerimize sigortacılık sektöründeki gelişme ve değişmeleri anında aktararak çözümün bir parçası olmalarını sağlamaktır.

Hedeflerimiz;

Hizmetin zamanla sınırlandırılamayacağı prensibinden hareketle müşterilerimizin sorunlarına 7 gün 24 saat cevap vererek çözüm odaklı müşteri memnuniyeti sağlamak, kişi veya kurumların yaşam kalitesini, onlardan gelen talepler dikkate alınarak yükseklere taşımak ve sürekliliğini sağlayacak ürün ve hizmetler sunmaktır. Hizmet kalitesini sürekli geliştirerek “sadık müşteri” anlayışını yaratacak güvenilir hizmetler sunmaktır.

Vazgeçilmezlerimiz;

Dürüstlük, güvenilirlik, tutarlılık, gizlilik, müşteri memnuniyeti, her zaman güler yüzlü hizmet, müşteriye özel çözüm odaklı yaklaşım, bilgilendirme ve servis desteği, sürekli gelişim, en ekonomik ve en uygun şartlarda hizmet garantisi, müşterilerimize iş ortaklığımızda sürekliliği sağlayabilmektir.

Sunduğunuz hizmetler ve acentelikleriniz hakkında

Sigortacılık alanında akla gelen tüm hizmetleri vermekle birlikte, kaza branşı başta olmak üzere, yoğun çalışıyoruz. Ülkemiz özellikle son yıllarda sigorta bilincinin arttığı bir ülke konumundadır. Bu süreci desteklemek, tüm sigortacılar olarak, hepimizin en öncelikli görevi olmalıdır. SİVAS HAYAT SİGORTA olarak, müşterimizin rekabet gücünü artırma adına, bünyemizde AK SİGORTA, ANKARA SİGORTA ve MAPFRE GENEL SİGORTA. acentelikleri vardır. Sigortacılık dünyasında bu isimler tüm sigorta üretiminin büyük kısmını oluşturmaktadır. Güçlü sigorta şirketlerinin güçlü acenteler ile buluşmasının en güzel örneklerinden biridir. SİVAS HAYAT SİGORTA, Sivas ilinde şubelerini de açarak sigorta hizmetlerini eksiksiz olarak vermektedir.